افشین سلاجقه

استاد افشین سلاجقه

2.3 (25 ارزیابی)

خصوصیات

سختی پاس کردن

نیاز به تلاش مضاعف

تدریس

3.1

نمره

1.7

امتحان

2.2

اخلاق

2

میانه نمرات

11.5

حضور و غیاب

دارد

اجازه تغییر کد

نمی دهد

نظرات

این استاد دارای نظرات منفی نیز هست. جهت حفظ احترام اساتید، تنها با اکانت ویژه قابل مشاهده است.

خوب درس میده ولی سخت گیره باید درسشو بخونید حتما هر جلسه

سال 1401

حضور و غیاب دارند و اگه از حد مجاز رد بشه حذف می کنند. درس رو خوب میدن و پروژه میخوان ازتون. اگر همه جلسات حضور فعال داشته باشید و برای پروژه وقت بگذارید طبیعتا در امتحانش هم موفق میشید و نمره خوب میگیرید ولی در غیر این صورت مثل اکثر دانشجویان قطعا میفتید.

سال 1400

کاملا استاد منطقی ای هستن. زیاد درس می دهند و امتحان هم امتحان معقول از لحاظ سوالات اما حجم زیاد. و دقیق تصحیح می کنند، اما حقی رو ضایع نمی کنند. کاملا هم قانونمند هستن. برای دانشجویانی که صرفا هدف پاس کردن درس را دارند مناسب نیستن.

سال 1398

از دانشجوی ارشد میخواد که ارائه بدهد(تا اینجا اوکیه). اما... در حد مقاله معتبر علمی - به همراه نسخه مکتوب. که اگر در کنفرانس با مجله معتبری هم چاپ شود 2 نمره اضافه میدهد! 2 نمره! ... والا یه همچین دانشجویی بنظرم حقش است که دست کم برای این کار 15 نمره بگیرد (اگر نگیم 20). کلا جزو آن اساتید هستن که اعتقاد دارن 20 برای خدا است.

سال 1400

ترمو حذف كنيد ولي با اين استاد بر ندارين حضور غياب داره اخلاق و اعصاب و روان بسيار ضعيف پيشنهاد بنده اينه كه در طول دوران تحصيل در حد حذف و اضافه هم باهاش بر نداريد احتمالا تاثير منفي رو دوران تحصيلتون بذاره

سال 1402

رشته های مرتبط

  • کامپیوتر - مهندسی نرم افزار
  • مهندسی کامپیوتر
  • it
  • مهندسی فناوری اطلاعات
  • فناوري اطلاعات
ثبت نام اساتید