افشین رشید

افشین رشید

4.8 (78 ارزیابی)

خصوصیات

سختی پاس کردن

بسیار آسان

تدریس

4.8

نمره

4.8

امتحان

4.8

اخلاق

4.8

میانگین نمره

17.3

حضور و غیاب

دارد

اجازه تغییر کد

می دهد

درباره استاد:

دکتر افشین رشید (دکترای نانو _ میکرو الکترونیک)
✅ اُستادیار ؛ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
- مقالات علمی پژوهشی بین المللی: 24 مقاله
- تألیف کتاب: 23 کتاب

ثبت نام اساتید

نظرات

این استاد دارای نظرات منفی نیز هست. جهت حفظ احترام اساتید، تنها با اکانت ویژه قابل مشاهده است.

واحد برداشتن با "دکتر رشید" به این شکل هستش که امتحان رو خیلی سخت نمیگیرن ولی نمره دادنشون با حساسیت بالا هست ، معمولا نمره کم نمیکنن بیخودی ولی برای قبولی دانشجو ها یک ملاک ترکیبی از امتحان و اخلاق دارند. نمیگم نمره اصلی خودم رو گرفتم اما راضی بودم.


استاد رشید عالییییییی هستن من باهاشون "تحلیل مدار الکترونیک" داشتم با اینکه کلاس جبرانی برنداشته بودم هنوز، انققققققد خوب درس دادن که کامل می فهمیدم مطلب رو. اخلاقشونم عالی. نمره هم به ماها که خیلی کمک کردن. بیستم داشتیم چند نفر سرکلاس!! قبل امتحان چند سری نمونه سوال حل میکنن :) معلوم میشه چی باید بخونیم و چه نوع سوالایی سر امتحان میاد.از بهترین اساتید نخبه دانشگاه هستن.


دکتر رشید استاد با سوادی هستند از روی کتاب های خودشون درس میدهند(حدود200صفحه) روی حضور و غیاب دانشجوها حساس هستند. امتحان پایان ترم 8سوال امتحانی میدهند از قسمت های تدریس شده


استاد گرامی جناب آقای "دکتر افشین رشید" با اطلاعات جامع و وسیعی که در مباحث تخصصی الکترونیک و برق دارند، شناخت مطلوب و فراگیری را نسبت به دروس مورد تدریس در دانشجویان ایجاد می نمایند.


جناب اُستاد دکتر افشین رشید واقعا باسواد و با اخلاق و صبور هستن و همیشه کنار دانشجویان هستند. و یک استاد به تمام عالی تدریس عالی و بی نظیر. باعث ایجاد شوق و علاقه به درس خواندن دانشجو می شود. نمره خوبی از ایشون دریافت کردم.


واقعا یک استاد با اخلاق،معتقد، با معرفت، کاردان و همه چیز تمام هست که مهمترین موضوعی ک بنده در طول ترم با ایشان داشتم این بود ک در طول ایام با دانشجو در تعامل کامل و شرایط او را درک می‌ کند.


استاد بسیار خوب و محترمی هستند هم از نظر درسی و هم منش و رفتار ایشان با دانشجویان و بسيار انسان دلسوز و مهربان و متواضع و بااخلاقي هستند.بسيار با دانشجويان همكاري ميكنند و از نظر شخصيت برازنده يك انسان نمونه هستند.


استادیار با سوادی هستن ولی از لحاظ ارتباطی کم کار هستن.سطح علمی خیلی خوبی دارند.از نظر اخلاقی هم عالی و با کلاس برخورد میکنند...خیلی خوب از هر نظر مورد تایید هستند.


از نظر اخلاقی و بار علمی هم بهترین هستند.هم نمره فنی و هم نمره اخلاقی خیلی خوب ، امیدوارم همیشه سلامت باشه


یکی از بهترین اساتید نحوه تدریس و اخلاق خوبی داره و با استعداد هستند.


چنین استادی جزو هیات علمی علوم و تحقیقات نیست و ایشان فیک است.


هم با سواد و هم با اخلاق هستند.سطح علمی خیلی خوبی دارند.به طور کلی دانشگاه آزاد برای جذب اساتید درجه یک خیلی تلاش کرده و با امکانات بالایی که داره واقعا در جذب اساتید نخبه هم موفق بوده


از نظر علمی و اخلاقی بسیار عالی و درجه یک هستند. خیلی با نشاط و پُر انرژی از برترین ها در زمینه علمی {برق و الکترونیک} در ایران هستند.


از لحاظ علمی یکی از بهترین های برق و الکترونیک و واقعا با سواد و نخبه هستند. از نظر اخلاقی هم عالی و با کلاس برخورد میکنند...خیلی خوب از هر نظر مورد تایید هستند.


خیلی با سواد و با اخلاق (از لحاظ علمی و بیشتر اخلاقی) در سطح عالی هستند. و سطح بالایی دارند به طور کلی دانشگاه آزاد اساتید درجه یک از تمام نظر رو جذب میکنه و خیلی دقت میکنه روی اساتید خودش. دکتر رشید هم از همین گروه افراد نخبه و سطح بالا هستند.


میشه گفت یکی از بهترین استاد های الکترونیک و برق هم در زمینه علمی و هم اخلاقی از برترین ها و از نظر اطلاعات علمی هم نسبت به دیگر اساتید به روز و کامل تر هستش. با اینکه از اساتید جوان هستند. به نظر میرسه استعداد خاصی در زمینه الکترونیک دارند . من از عملکرد استادم جناب آقای دکتر افشین رشید راضی بودم.


یک انسانِ با " تقوا و مومن به خدا " از نظر علمی هم بسیار سطح بالا واقعا عملکرد ایشون از لحاظ علمی خستگی ناپذیر قابل تقدیر هستش . البته امیدوارم در آینده از آقای دکتر رشید فعالیت های علمی بیشتری دیده بشه. انشاالله


عالی ، در مبحث الکترونیک روی دست دکتر رشید ندیدم ، میشد گفت از بهترین های الکترونیک ایران هستند با اختلاف زیاد نسبت به خیلی از افراد دیگه ، از نظر اخلاقی و بار علمی هم بهترین هستند.


هم نمره فنی و هم نمره اخلاقی خیلی خوب ، البته ایشون استاد راهنما هستند.


بهترین (استاد راهنما) خیلی به من برای پایان نامه کارشناسی ارشدم کمک کرد ، امیدوارم همیشه سلامت باشه ، خیلی خوش اخلاق و با کلاس هستن


یکی از بهترین استاد راهنما های واحد علوم و تحقیقات تهران هستن خیلی هم خوش تیپ و با اخلاق


استاد راهنمای من بودند خیلی ازشون راضی هستم واقعا با شخصیت و از لحاظ علمی هم سرآمد هستند


بهترین استاد راهنما دیگه از نظر اخلاق هم عالی خیلی خوش تیپ و با کلاس


یکی از افتخارات من این هستش که استاد راهنمام این مرد بزرگ بود از جونش مایه گذاشت واقعا خیلی دوست داشتنی هستش یه دنیا عشقه


دکتر رشید واقعا خیلی ساده و خودمونی هستند من دانشگاه های زیادی عوض کردم ولی استادیاری مثل ایشون ندیدم . خیلی به بچه ها کمک میکنند


با اینکه جوان هستند ولی بار علمی زیادی دارند ای کاش هیچ وقت از ایران خارج نشن واقعا شور و حرارت خاصی دارند ، که به آدم امید و انگیزه میده از لحاظ اخلاقی نفر اول هستند.


بهترین استادیار خوش اخلاق واقعا نمونه هستند ایشون فقط ارتباطشون یه مقدار کم هستش ولی از نظر علمی بهترین هستند


استادیار با سوادی هستن ولی از لحاظ ارتباطی کم کار هستن ولی در کل از تمام استادیار های دانشگاه بهتر هستن


دکتر رشید در بین استادیار های دانشگاه آزاد بهترین هستند . وبسایتشون هم همیشه گره گشا بوده


آقای دکتر در بین استادیار های دانشگاه علوم و تحقیقات تهران از نظر علمی بهترین هستند.


اخلاق بسیار خوب بسیار خوشرو و خوش اخلاق در بین استادیار های دانشگاه علوم و تحقیقات بهترین هستند.


ایشون از نظر اخلاقی و دانش علمی بسیار عالی هستند.البته این نظر شخصی من هستش به نظر دوستان احترام میزارم


رشته های مرتبط

مهندسی برق الکترونیک

مهندسی برق

مهندسی پزشکی

برق - مهندسی کنترل

برق - مهندسی مخابرات

مهندسی مکانیک

مهندسی نانو

مهندسی برق قدرت

مهندسى برق

برق

دکتری برق الکترونیک

مهندسی برق مخابرات

electrical engineering

مهندسی تکنولوژی_برق قدرت

مهندسی برق و قدرت

نانو

مهندسى برق شبكه هاى مخابرات

اطلاعات تماس